banner 1
banner 2

Real Estate Specialist

Nastartuj svou kariéru realitního makléře!

 • Potřebuješ získat či prohloubit dovednosti procesu prodeje nemovitostí?
 • Chceš získat tipy, jak vhodně využít marketing během prodeje?
 • Hledáš vzdělávání, které se soustředí na využití znalostí v praxi?
 • Potřebuješ se připravit na složení zkoušky Realitní zprostředkovatel?

Proč studovat RES?

 • Mnoho praktických přednášek a workshopů - celkem 100 hodin výuky
 • Získáš si všechny potřebné dovednosti pro práci realitního makléře
 • Potkáš se s profesionály z realitní branže i s kolegy z oboru
 • Vyučuje tým zkušených realitních makléřů připravených předat ti své zkušenosti
 • Program je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) pro pracovní činnost Realitní zprostředkovatel

Pro koho je RES určen?

 • Pro začínající realitní makléře a pro nové zájemce o tuto profesi
 • Pro všechny, kteří se chystají na zkoušku Realitní zprostředkovatel

Jaká témata přednášek a workshopů tě čekají?

 • Základní pojmy ze světa realit
 • Procesy od vyhledávání k prodeji nemovitosti
 • Osobní marketing
 • Marketing a public relations
 • Právní a závazkové aspekty nemovitostí
 • Katastr nemovitostí
 • Pozemkové právo
 • Prodejní a komunikační dovednosti
 • Základní pojmy ze stavebnictví
 • Praktické úkoly a workshopy

Kdy?

29. 2. - 14. 5. 2024

 • týdně úterý 09:00 – 16:30 (první setkání ve čtvrtek 29. 2. 2024)
Přihlásit se

Kde?

Vysoká škola finanční a správní
Estonská 3/500
Praha 10 – Vršovice

Za kolik?

17.900 Kč bez DPH

akční cena 16.900 Kč bez DPH
při uhrazení faktury do 15.12.2023

 • Včetně materiálů k výuce
 • Diplom + osvědčení

Zakončení programu:

 • Zkouškou před komisí
 • Úspěšní absolventi obdrží osvědčení o absolvování kurzu a diplom R.E.S.

PRO ABSOLVENTY: 10 % SLEVA NA AKREDITOVANOU ZKOUŠKU REALITNÍ ZPROSTŘEDKOVATEL Více informací

NAVAZUJÍCÍ KURZ: MASTER OF REAL ESTATE PRO POKROČILÉ REALITNÍ MAKLÉŘE Více informací

Lektoři

Těší se na tebe tým zkušených lektorů - úspěšných realitních makléřů - připravených předat ti své zkušenosti.

Mgr. Ivana Cikánková
garant vzdělávacího programu RES

Od roku 1998 aktivní realitní makléřka a žena v realitách, lektor, poradce pro realitní trh. Hrdá majitelka realitní licence GEPARD reality a GEPARD finance. Partner a zakládající člen Realitního vzdělávacího institutu, zakladatelka projektu Ženy v realitách, máma báječného syna Tobiáše,
podnikatelka v realitách a autorizovaná osoba na základě pověření MMR pro certifikaci v oboru Realitní zprostředkovatel.

Bc. Josef Kříženecký

Bc. Josef Kříženecký
 

V realitách pracuje již od roku 1996. Jeho snahou je se co nejlépe orientovat v nabídce nových bytů a poskytovat kupujícím, kteří hledají nové bydlení, odbornou podporu v otázkách realit a hypoték. Vedle klasické realitní činnosti se věnuje poradenství developerům v oblasti prodeje, marketingu a reklamy. Od roku 2020 také působí jako zkušební komisař odborné způsobilosti realitních makléřů s akreditací od Ministerstva pro místní rozvoj. Opakovaně se umístil v TOP 10 makléř roku Century 21 Czech Republic a získal několika prestižních mezinárodních ocenění.

Mgr. Alžběta Brilová

Mgr. Alžběta Brilová
 

Je realitní makléřka působící v Praze a Středočeském kraji. Její parketou je projektový management zakázek a spolupráce se zahraniční klientelou a malými developery. Stála u zrodu realitního brandu TEAM realitních makléřů. V minulosti působila na manažerských postech v soukromé sféře a v roce 2016 absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. V posledních letech se věnuje investování do nemovitostí a investičnímu poradenství. Od roku 2020 působí také na Vysoké škole finanční a správní, a.s. jako zkušební komisařka oboru Realitní zprostředkovatel.

Ing. David Bureš, EFP

Ing. David Bureš, EFP
majitel, investiční a realitní specialista

Má za sebou 20 let praxe se specializací na investiční nemovitosti. Od roku 1999 působí v oblasti financí a nemovitostí. Začínal na klasických hypotékách a postupně začal úvěry více kombinovat s investičním poradenstvím. Vybudoval tak firmu, která se zaměřuje na investory do nemovitostí a poskytuje komplexní poradenství, tedy od přípravy plánu, vyhledávání nemovitosti, přes hypotéku, přípravu bytu, pronájem až po správu. Nyní již spravuje nemovitosti za více jak 2 mld.

JUDr. Jana Hrstková

JUDr. Jana Hrstková
 

Jana Hrsková je CEO, zakladatelka a hlavní investorka Keller Williams Czech Republic a členkou advokátní komory státu New York v USA a advokátní komory České republiky. V minulosti působila jako ředitelka sekce Evropských grantů a pobídek Deloitte ČR, více prezidentka pro private equity a restrukturalizace ve společnosti Odien Group, ředitelka právního oddělení UPC Czech Republic a seniorní advokátkou společnosti Hogan Lowells. a jako členka Legislativní rady Vlády ČR v pracovní komisi pro právo informačních technologií. Pravidelně přednáší na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a od roku 2011 je členkou správní rady nadace Jana a Medy Mládkových v Muzeum Kampa a zároveň prezidentkou místního Harvard klubu. Zaměřuje se především na komerční nemovitosti, developerské projekty a projekty s mezinárodním prvkem. Má za sebou více než 25 let zkušeností v podpoře rozvoje, startu a expanzí firem a společností v České republice.

Ondřej Jaroš

Ondřej Jaroš
 

Působí jako jednatel ve společnosti Jaroš & Partners Real Estate, kde jeho úkolem je vedení, řízení a školení celé RK. Mimo jiné působí i jako lektor, spolumajitel a školitel v realitním vzdělávacím institutu. Je členem klubové rady Evropského klubu realitních kanceláří, kde se zabývá kultivací realitního trhu, pravidelnými certifikovanými školeními pro makléře, vytvářením propagací a navazováním partnerských vztahů s novými členy a komunikací s dodavateli. Jako realitní makléř prodává a pronajímá nemovitosti po celé ČR.

JUDr. Oldřich Platil

JUDr. Oldřich Platil
 

Obchodu s nemovitostmi se věnuje soustavně od roku 2004. Od roku 2010 vede obchodní společnost INSTINKT REALITY s.r.o., kde je 100 % vlastníkem. Jako právník (státní rigorózní zkouška v roce 2016 na UK v Praze) se specializuje na tzv. "realitní právo", zejména pak na problematiku věcných práv, omezení vlastnických práv k nemovitostem a problematiku správního práva ve vztahu k převodu vlastnických práv. Je lektorem práva, publikuje a veřejně se angažuje v problematice kultivace realitního trhu v ČR. V roce 2014 založil poradensko-vzdělávací institut Realitní Ombudsman, který poskytuje bezplatnou právní poradnu a pořádá právní semináře pro širokou laickou veřejnost.

Ing. Radek Šitera

Ing. Radek Šitera
Co-Founder Valuo

V roce 2010 byl u zrodu společnosti Money Plus, která se zabývala zprostředkováním finančních služeb. V roce 2016 spustil web zjistitcenu.cz, kde si bylo možné nechat spočítat cenu nemovitosti a o rok později založil portál valuo.cz, jehož cílem je, aby každý, kdo potřebuje znát hodnotu nemovitosti, měl dostatek kvalitních dat pro své rozhodování.

Peter Vajdík

Peter Vajdík
kouč předních manažerů na realitním trhu

Je považován za „trenéra realitní elity“ ze Slovenska. Patří mezi česko-slovenskou špičku v oblasti managementu, leadershipu a koučingu. Je také vyhledávaným koučem ředitelů nadnárodních společností. Díky dlouholetým zkušenostem a výjimečným lektorským schopnostem patří jeho tréninky mezi ty, které manažery posouvají do jiné dimenze řízení. Účastníci čerpají z jeho školení ještě dlouhé roky po jejich absolvování.

Zakončení programu:

osvědčení R.E.S.

Vzdělávací program je zakončen zkouškou před komisí, popis praktické situace a jejího řešení. Úspěšní absolventi obdrží osvědčení R.E.S. Zájemcům bude nabídnuta možnost složit akreditovanou zkoušku Realitní zprostředkovatel s 10% slevou.

Místo:

Vysoká škola finanční a správní, a.s.
Estonská 500/500
101 00  Praha 10

Cena:

16 900,- Kč bez DPH (20 449 Kč s DPH)

Stornovací podmínky:

 • Bezplatné storno přijímáme 20 a více kalendářních dnů před termínem kurzu.
 • Při zrušení účasti v době mezi 10. a 19. dnem před konáním kurzu účtujeme storno poplatek ve výši 50%.
 • Při stornu 9 dnů a méně před konáním kurzu je nutné uhradit poplatek v plné výši.
 • Organizátor si vyhrazuje právo odstoupit od smlouvy v případě nenaplnění kapacity zkoušky

Informace poskytuje:

Ing. Lucie Hoření
tel.: (+420) 255 785 726, (+420) 770 165 007
e-mail: lucie.horeni@vsfs.cz

vsfs.cz
Business Superbrands 2023

Univerzita s nejlepší značkou

Vysoká škola finanční a správní (VŠFS) získala také pro rok 2023 prestižní ocenění Business Superbrands.