Nové vzdělávací programy pro realitní zprostředkovatele

08.04.2022

Od konce března letošního roku jsme na půdě Vysoké školy finanční a správní otevřeli dva nové vzdělávací programy. Vzdělávací programy Real Estate Specialist a Master of Real Estate jsou akreditovány u Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy, na jaře běží března do května a pro nové zájemce budou otevřeny opět na podzim 2022. Oba programy jsou vedeny hlavně prakticky, s profesionály z oboru realit. 

Vzdělávací program Real Estate Specialist je vhodný pro začínající realitní makléře, kteří potřebují prohloubit znalosti potřebné pro celý proces prodeje nemovitostí, kteří chtějí získat tipy, jak vhodně využít marketing během prodeje nebo chtějí prohloubit základní znalosti potřebné pro celý proces prodeje nemovitostí. 

mre_08.jpg

Druhým vzdělávacím programem je Master of Real Estate. Kurz je vhodný pro zkušenější realitní makléře, kteří chtějí prohloubit své profesní dovednosti a posouvat se ve své realitní praxi dále. Je vhodný pro realitní makléře, kteří potřebují prohloubit své znalosti v daňové a právní oblasti, které ve své praxi potřebují a pro makléře, které zajímají postupy prodeje ve specializovaných oblastech realitního zprostředkování. Program umožňuje nahlédnout a poznat know-how špičkových makléřů

mre_01.jpg
mre_02.jpg
mre_03.jpg
mre_04.jpg
mre_05.jpg
mre_06.jpg
mre_07.jpg
zpět na aktuality
vsfs.cz
Business Superbrands 2024

Univerzita s nejlepší značkou

Vysoká škola finanční a správní (VŠFS) získala také pro rok 2024 prestižní ocenění Business Superbrands.